Presidentja uron vazjat për ditëlindje: Dhurata më e madhe nga Zoti

Ishte vitit 2015 kur Presidentja e Kosovës, u bë nën për herë të parë.

Osmani solli në jetë vajza binjake të cilat i pagëzoi me emrat Anda Elisa dhe Dua Tiara.

E sot binjaket e presidentes festojnë ditëlindjen. Osmani përmes një postimi në Facebook i ka uruar ato me fjalët më të mira.

“Dhurata më e madhe nga Zoti, gëzimi më i madh në jetë….vetë jeta. Urime ditëlindja e 9-të, dritat e syve të mi. ”, ka shkruar ajo duke postuar një fotografi të vajzave të saj./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!