Presidentja Osmani uron vajzat për ditëlindjen e 10-të

Në familjen e presidentës së Kosovës, Vjosa Osmanit sot ka arsye për festë. 14 marsi para 10 viteve është dita kur Vjosa mori epitetin nënë, ajo u bekua me dy vajza binjake.

Sot në ditëlindjen e 10 të vajzave të cilat quhen Dua dhe Anda, e para e vendit i ka uarar me fjalët më të mira.

”10 vjet jetë, gëzim e dashuri e pafund me dy dritat e syve”, ka shkruar Osmani në Facebook.

Presidentja, Vjosa Osmani është e martuar me Prindon Sadriun./21Media

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>