Presidentja në Ballon e Marinsave Amerikanë (Foto)

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ishte pjesëmarrëse e Ballos së Marinsave Amerikanë, ku u pa edhe në shoqëri të ambasadorit amerikan Hovenier.

Presidentja, ka ndarë foto nga kjo ngjarje, në të cilën ka shkuar me bashkëshortin e saj Prindonin.

“Mbrëmë, ishim të ftuar në Marine Ball, ku nderuam përkushtimin, sakrificën dhe angazhimin e palëkundur të grave dhe burrave në uniformë, të cilët po kontribuojnë për paqe në Kosovë dhe kudo në botë. Faleminderit për shërbimin tuaj!”, shkroi presidentja.

Ky event çdo vit shënohet nga Detashmenti i Marinsave të Ambasadës Amerikane.

Lajmet Presidentja në Ballon e Marinsave Amerikanë (Foto) >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>