Presidenti Begaj: Kualifikim i merituar

Presidenti i Shqipërisë, Bajram Begaj, ka shprehur gëzimin për kualifkimin e kombëtares së futbollit në kampionatin evropian.

“Faleminderit kombëtares për emocionet e dhuruara dhe urime për kualifikimin e merituar në Euro 2024!”, ka shkruar Begaj.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>