Presidenti Bajram Begaj nis vizitën në Kosovë, nesër takohet me Vjosa Osmanin

Presidenti Bajram Begaj u nis sot në Kosovë me ftesë të homologes së tij Vjosa Osmani.

Kreu i shtetit do të mbajë nesër një fjalim në Forumin Ndërkombëtar për Gratë, Paqe dhe Siguri që zhvillohet në Prishtinë.

Më tej, presidenti Begaj do të zhvillojë një takim kokë më kokë me zonjën Osmani si edhe disa takime bilaterale me personalite te rëndësishme kombëtare e ndërkombëtare.

Lajmet Presidenti Bajram Begaj nis vizitën në Kosovë, nesër takohet me Vjosa Osmanin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>