Prangosen dy persona të dyshuar për vrasje në Dumnicë të Podujevës

Arrestohen dy persona të dyshuar për vrasje në Dumnicë të Podujevës.

Sot janë arrestuar dy persona të dyshuar për vrasjen që ka ndodhë me datën 26.03.2023 në fshatin Dumnicë të Podujevës.

Policia njofton se të dyshuarit janë 35 vjeçari me inicialet B.S, dhe 22-vjeçari me inicialet I.S, të dy shtetas të Republikës së Kosovës.

Ata janë dërguar në qendrën e mbajtjes për 48 orë, ndërkohë që hetuesit po kryejnë procedurat e nevojshme para se rasti të procedohet tutje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!