Polonia me mungesë të rëndësishme ndaj Shqipërisë

Shqipëria do të luajë kundër Polonisë në ndeshjen e parë kualifikuese të Kampionatit Evropian.

Së fundmi është Berat Gjimshiti dhe Ardian Ismajli që do t’i mungojnë mbrojtës shqiptare.

Por edhe nga polakët do të ketë disa mungesa.

Goditja më e madhe erdhi dje nga Premierligë, teksa mbrojtësi i tyre më i mirë që luan te Southampton, Jan Bednarek u dëmtua dhe u konfirmua mungesa e tij me Shqipërinë.

Lajmet Polonia me mungesë të rëndësishme ndaj Shqipërisë >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!