Policia thotë se është zhdukur një burrë në Pejë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një burrë është zhdukur në Pejë.

I njëjti është larguar nga shtëpia dhe më nuk dihet për vendndodhjen e tij.

“Pejë 18.01.2024-12:00. Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar se viktima mashkull kosovar është larguar nga shtëpia dhe nuk di për vendndodhjen e tij. Rasti në procedure hetimore”, thuhet në raport e Policisë së Kosovës.

Lajmet Policia thotë se është zhdukur një burrë në Pejë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>