Policia shqiptoi 1 mijë e 303 gjoba trafiku në 24 orët e fundit në Kosovë

1 mijë e 303 gjoba trafiku të shqiptuara në 24 orët e fundit në Kosovë.

1 mijë e 303 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 16 aksidente me të lënduar dhe 19 me dëme materiale, përcjell Klankosova.

Ndryshe, në 24 orët e fundit janë arrestuar 23 persona dhe 13 të tjerë janë dërguar në mbajtje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!