Policia dhe Dogana aksion në barnatoret në Veri të vendit

Policia e Kosovës është duke e asistuar Doganën në zhvillimin e aksioneve në dy lokacione në Veri të vendit.

Lajmin e ka konfirmuar zëvendësdrejtori i Policisë në Veri, Veton Elshani, i cili tha se aksioni po zhvillohet në barnatore.

“Kontrolli kryhet për shkak të dyshimit për kontrabandë me mallra, gjegjësisht produkte mjekësore”, tha Elshani.

Lajmet Policia dhe Dogana aksion në barnatoret në Veri të vendit >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>