Përleshje në avion, stjuardesat ndërhyjnë për t’i ndarë pasagjerët

Momente paniku në një fluturim të Thai Airëays nga Bagong në Kalkuta, pasi dy pasagjerë u ngritën nga vendet e tyre dhe u përleshën ndërsa stjuardesat përpiqeshin t’i ndanin.

Daily Mail ka publikuar një video, ku shihen dy burra duke u konfliktuar me njëri-tjetrin ndërsa të tjerët përpiqe t’i ndajnë.

Në fakt, një përfaqësues i linjës ajrore tha se “kompania i vjen keq për këtë ngjarje.

“Konfirmojmë se për incidentin kemi ndjekur procedurat e sigurisë së fluturimit në përputhje me standardet ndërkombëtare. Ekuipazhet tona të fluturimit kanë ofruar tashmë mbështetje për të prekurit”, thuhet në reagim. /abcnews.al

Lojtës Videosh

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!