Përgatituni – ky është parashikimi i motit për nesër

Moti në fundjjavë pritet të jetë me kthjellime.

E temperatura minimale këtë të shtune pritet të jetë -2C, kurse maksimalja do të arrijë deri në 8C, shkruan Prishtina Weather.

“7.01 – Kthjellët e me diell.  Mjegull/mjegullinë në mëngjes.”, thuhet në njoftim.

KFOR i kthen përgjigje Serbisë në kërkesën për kthimin e ushtrisë dhe policisë në Kosovë

Lajmet Përgatituni – ky është parashikimi i motit për nesër >> Portal informacionesh nga Kosova.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!