Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Sigal Prishtina – Trepça

Dy çerekët e parë në ndeshjen mes Sigal Prishtinës dhe Trepçës, e vlefshme për kualifikim në finale të play-offit në Superligën e Kosovës.

Skuadra mysafire është duke fituar me rezultatin 31-39.

Basketbollisti më i mirë i Trepçës në këto 20 minutat e para ishte Daniels me 13 pikë, tre kërcime dhe dy asiste.

Te Prishtina më i miri është Nate Grimes, me gjashtë pikë, tre kërcime dhe dy asistime.

Lajmet Përfundon pjesa e parë e ndeshjes Sigal Prishtina – Trepça >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!