Përfshihet nga flakët një vilë në Bogë

Vila në Bogë përfshihet nga flakët.

Një vilë luksoze në Bogë të Pejës është përfshirë nga flakët mbrëmjen e së enjtes.

Rastin e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i policisë për rajonin e Pejës, Fadil Gashi.

Ai tha se nuk ka të lënduar, veç dëme materiale.

“Rreth orës 20:00 Policia e Kosovës është njoftuar për rastin se është djegur një apartament ngjitur me një hotel. Vetëm dëme materiale ka nuk ka dëme në njerëz, zjarrfikësit janë duke tentuar ende të shuajnë zjarrin. Gjithashtu edhe policia është në vend ngjarje”, ka thënë ai.

Gashi thotë se akoma nuk është bërë raporti final mbi shkaqet dhe dëmet e shkaktuara nga zjarri.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!