Përballje me rëndesi për poziten e parë në Balkan League, Peja pret Mileniumin

Me fillim në orën 20:15, do të fillojë përballja në basketboll mes Pejës dhe Mileniumit në Karagaç.

Ky takim ka rëndësi të veçantë, pasi ka rol kryesor për pozitën e parë në kuadër të Balkan League.

Rreth kësaj, ka reaguar KB Peja nëpërmjet një postimin në rrjete sociale, ku kërkon ndihmën e të gjithëve. /Rahoveci INFO/

Lajmet Përballje me rëndesi për poziten e parë në Balkan League, Peja pret Mileniumin >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!