Peci viziton kompaninë “Bodrumi i Vjetër”, e cila shumicën e prodhimit e dedikon për tregun e jashtëm

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, të shtunën ka vizituar kompaninë prodhuese për përpunimin e verës “Bodrumi i Vjetër” në Rahovec. Gjatë vizitës që po u bën prodhuesve të verërave në Rahovec në shënim të 25 Majit – Ditës së Verës në Rahovec, pa nga afër kapacitetet prodhuese të “Bodrumi të Vjetër”. E pronari i kompanisë prodhuese për përpunimin e verës “Bodrumi i…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>