Peci: Promovimi i produkteve vendore është veprim patriotik

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural Faton Peci, ka deklaruar se Promovimi i produkteve vendore ashte veprim patriotik. Gjatë së shtunës, ministri Peci ka qenë në Rahovec, në takimin e organizuar në shënim të 25 Majit – Ditës së Verës. “Si institucion, përkrahim sektorin e vreshtarisë dhe veretarise përmes granteve dhe subvencioneve, Nge viti 2021 deri në vitin 2024, 1,5…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>