Peci në “Kryeqytetin e Bujqësisë” për Ditën e Verës: Gjatë qeverisjes sonë Rahoveci është përkrahur me 21 milionë euro

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, po qëndron në Rahovec për të shënuar Ditën e Verarisë, së bashku me përfaqësues të Shoqatës së Verëtarëve, të Gastronomëve dhe të Odës së Hotelerisë dhe Turizmit, raporton Ekonomia Online. Ministri Peci tregoi se gjatë udhëheqjes së këtij dikasteri kaq të rëndësishëm për zhvillim ekonomik, bujqit e Komunës së Rahovecit janë…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>