Peci: Ministria ishte e zhytur në korrupsion dhe borxhe, për dy vjet është kthyer në shërbim të fermerit

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, në seancën plenare në Kuvendin e Kosovës, ka përmbledhur punën dyvjeçare të ministrisë që drejton, raporton Ekonomia Online Ministri Peci i ka vlerësuar këto dy vjet si një periudhë me plot suksese dhe një periudhë kur ministria është kthyer në shërbim të fermerit të Kosovës. “Parat e taksapaguesve tashmë shkojnë tek fermerët e…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!