Peci i dhuron produkte vendore homologes së tij shqiptare, kjo e fundit i dhuron një simbol të veshjeve shqiptare

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural i Kosovës, Faton Peci dhe ministrja e Bujqësisë dhe Zhvillimit Rural e Shqipërisë, Anila Denaj, kanë shkëmbyer dhurata pas takimit bilateral që kanë zhvilluar të dy homologët të premten, raporton Ekonomia Online. Ministri Peci i dhuroi një dhuratë me produkte vendore, ndërsa ministrja Denaj i dhuroi një simbol të veshjeve shqiptare e cila…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>