Peci godet Hotin: Është manipuluesi më i madh në skenën politike kosovare

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ka kritikuar deputetin e LDK-së, Avdullah Hotin, duke thënë se “është manipuluesi më i madh në mesin e manipulantëve më të mëdhenj në skenën politike kosovare”. Ky cilësim ndaj Hotit erdhi, pasi Peci e komentoi kritikën e ish-kryeministrit për mos-subvencionim të fermerëve gjatë tre mujorit të parë të këtij viti. “Zotëria në fjalë ka qenë kryeministër dhe kur e ka…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>