Peci: Denoncimi e demaskimi i keqpërdoruesve ka marrë vendimin e duhur, sfidë mungesa e stafit e objektit

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci ka mbajtur konferencë për medie në përfundim të vitit, raporton Ekonomia Online. Me këtë rast ai tha se denoncimi dhe demaskimi i keqpërdoruesve ka marrë vendimin e duhur, kjo duke iu referuar arrestimeve në këtë ministri, nën dyshimet për keqpërdorime me subvencione. Sipas tij, angazhimi maksimal i tyre ka bërë që në vitin 2022 ta…

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!