Pas publikimit të videos me Princ Lekën, reagon Elia Zaharia

Elia Zaharia ka reaguar për herë të parë pas sherrit të bujshëm me Princ Lekën.

Ajo është shprehur se nuk ka qenë aspak e lehtë për të, të kthehej në shtëpi dhe të gjente Lekën duke u përpjekur të dhunojë babain e saj.

Lexo edhe:

Dhuna mes Princ Lekës dhe Elja Zaharisë, reagon Oborri Mbretëror

“Është situatë shumë e vështirë për mua dhe familjen time. Nuk është e lehtë të kthehem në shtëpi dhe të gjej Lekën që përpiqet të dhunojë babanë tim 73-vjeçar. Konflikti nuk ka të bëjë absolutisht me mua, përveç se u përpoqa ta ndaloj! Për çdo gjë po ndjek rrugën gjyqësore”. /Iconstyle.al

Lajmet Pas publikimit të videos me Princ Lekën, reagon Elia Zaharia >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>