Partneri i Shkurte Gashit zbulon emrin dhe portretin e djalit

Këngëtarja Shkurte Gashi dje u bë nënë për herë të dytë. Ajo dhe partneri i saj Albert Limani sollën në jetë një djalë të cilit emrin ia vënë Kron.

Këtë e bëri të ditur vet alberit përmes një postimi në rrjetet sociale ku ka publikuar edhe fotografinë e të voglit

Kutojmë së çifti kanë edhe një djalë më të madh, Malin cili është dy vjeç./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!