Panik pas ndeshjes Skënderbeu-Kukësi, dy futbollistë përfundojnë në spital me simptoma të mistershme

Pas ndeshjes Skëndërbeu-Kukësi në Korçë, dy lojtarë një i Skënderbeut dhe tjetri i Kukësit, kanë pasur probleme shëndetësore.

Bëhet fjalë për futbollistin e Skënderbeut, Randi Dumfor dhe Kleandro Lleshi i Kukësit.

Të dridhura, ethe dhe simptoma të tjera kanë ndjerë futbollistët në fjalë e për këtë arsye kanë ndërhyrë menjëherë stafet mjekësore në dhomat e zhveshjes.

Më pas për të stabilizuar gjendjen e tyre është dashur të lajmërohet autoambulanca e cila ka transportuar Randin në spitalin e Korçës ndërsa Lleshi ka udhëtuar me familjarët drejt spitalit te qytetit.

Lajmet Panik pas ndeshjes Skënderbeu-Kukësi, dy futbollistë përfundojnë në spital me simptoma të mistershme >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>