Panik në Paris, një person hap zjarr nga ballkoni i banesës, qëllon me armë

Një person në Paris ka terrorizuar qytetarët pasi ka hapur zjarr nga ballkoni i shtëpisë së tij.

Mediat e huaja raportojnë se ai ka qëlluar me armë shtatë herë, në lagjen e 15-të të kryeqytetit francez.

Pas ngjarjes ka ndërhyrë policia, duke rrethuar zonën dhe duke larguar qytetarët.

Nga të shtënat nuk ka pasur të lënduar, ndërsa autoritet po punon për sqarimin e rrethanave.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!