Osmani uron komunitetin ortodoks për festën e Krishtlindjes

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, ka uruar Krishtlindjen ortodokse.

Ajo ka uruar të gjithë komunitetin ortodoks që shtëpitë e tyre të jenë të mbushura me ngrohtësi, paqe, dashuri dhe respekt.

Urimi i plotë:

I uroj komunitetit ortodoks festën e Krishtlindjes!

Në këtë ditë, shtëpitë tuaja qofshin të mbushura me ngrohtësi, paqe, dashuri dhe respekt.

Mirëkuptimi,  solidariteti, toleranca dhe shpresa qofshin udhërrëfyes të përhershëm për secilin!

Gëzuar për shumë mot Krishtlindjen ortodokse!

Lajmet Osmani uron komunitetin ortodoks për festën e Krishtlindjes >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>