Nora Gjakova fiton medaljen e argjendtë

Nora Gjakova është treguar fantastike sot në Grand Slamin e Xhudos, që po mbahet në Baku të Azerbajxhanit, duke e fituar medaljen e argjendtë.

Kampionia olimpike shënoi katër fitore të njëpasnjëshme, për ta arritur finalen në kategorinë deri në 57 kilogramë.

Federata kosovare e Xhudos njoftoi se për shkak të lëndimit, Nora Gjakova nuk do të luajë në finalen e madhe dhe do të stoliset me medaljen e argjendtë.

Lajmet Nora Gjakova fiton medaljen e argjendtë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>