Një personit i grabiten para të gatshme në Prishtinë

Një person në Prishtinë ka njoftuar Policinë e Kosovës se një person i maskuar i ka grabitur para të gatshme.

Rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 18:30.

Në raportin 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar se rasti është duke u hetuar.

“Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se një person i maskuar i ka grabitur para të gatshme dhe është larguar në drejtim të panjohur. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia e Kosovës.

Lajmet Një personit i grabiten para të gatshme në Prishtinë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>