Një person gjendet i vdekur në Pejë, Policia nis hetimet

Gjendet një person i vdekur në Pejë, Policia nis hetimet.

Një person është gjetur pa shenja jete sot në rrugën “Asllan Pushka” në Pejë.

Rastin e ka konfirmuar nga zëdhënësi i policisë rajonale në Pejë, Fadil Gashi.

“Rreth orës 10:30 policia është njoftu se në rrugën “Asllan Pushka” në Pejë, dyshohet për një person pa shenja jete. Në vendngjarje kanë dal policia dhe emergjenca, mjeku e ka konstatu vdekjen e viktimës”, tha Gashi.

Me vendim të prokurorit, trupi i viktimës është dërguar për obduksion në IML.

Rasti në polici është hapur si “Hetim i vdekjes”.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!