Një i vdekur e katër të lënduar në një aksident mes tri veturave

Një person ka vdekur dhe katër të tjerë kanë pësuar lëndime si pasojë e një aksidenti ku u përfshinë tri automjete në rrugën Prishtinë – Ferizaj.

Sipas zëdhënëses së Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti, rasti ka ndodhur sot rreth orës 01:00.

“Në këtë aksident kanë qenë të përfshira, tri automjete (një veturë e parkuar), ndërsa dy kanë qenë në lëvizje. Si pasojë e aksidentit lëndime të rënda trupore kanë pësuar pesë persona, njëri nga të cilët nuk ka arritë të përballojnë plagët dhe i njëjti ka vdekur. Me rastin po merret hetuesia nga njësiti i trafikut rrugor”, ka thënë Ahmeti.

Lajmet Një i vdekur e katër të lënduar në një aksident mes tri veturave >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>