Një grua raportohet e zhdukur në Gjilan

Një grua është raportuar e zhdukur në Gjilan.

“PERSON I ZHDUKUR- Gjilan / 24.03.2024-20:00.   Me 25.03.2024 një femër kosovare ka raportuar se viktima femër kosovare është larguar nga shtëpia dhe nuk kanë njohuri për vendndodhjen e saj. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raportin 24-orësh të Policisë së Kosovës.

Lajmet Një grua raportohet e zhdukur në Gjilan >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>