Një burrë kanos një grua në vendin e saj të punës në Gjakovë

Një grua ka raportuar se një i dyshuar kishte shkuar në vendin e saj të punës dhe e ka kanosur.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

MOSPËRFILLJE E GJYKATËS/Gjakovë, 24.01.2023, 16:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar kishte shkuar në vendin e punës dhe e kishte kanosur atë. I dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!