Nesër dalin në shitje biletat e ndeshjes KB Prishtina – KB Trepça

Të dielën me fillim nga ora 17:15 në Pallatin e Rinisë dhe të Sporteve në Prishtinë do të zhvillohet dueli i madh i basketbollit kosovar ndërmjet Sifal Prishtinës dhe Trepçës.

Këto dy skuadra deri më tani i kanë zhvilluar katër duele në kuadër të play-off it dhe janë të barabarta në seri, pra dy me dy.

Skuadra nga kryeqyteti ka njoftuar se që nga nesër do të filloje shitja e biletave. Ato do të kushtojnë 3 dhe 7 euro.

 mes KB Sigal Prishtina dhe KB Trepça do fillojë nesër tek zyret e Klubit në Pallatin e Rinisë nga ora 12:00 deri në 18:00”, thuhet në njoftim.

Çmimi:

Tribunë – 3 euro

Parket – 7 euro

Lajmet Nesër dalin në shitje biletat e ndeshjes KB Prishtina – KB Trepça >> Rahoveci.INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!