Nëna nga Peja befasohet me një zarf me të holla pak para Vitit të Ri: “Nuk e prita”

“Nuk e prita”, nëna nga Peja befasohet me një zarf me të holla pak para Vitit të Ri.

Në kuadër të rubrikës “Sot Po Gëzojmë Një Zemër”, gazetari i T7, Sefer Demiri, ishte në qytetin e Pejës, ku i befasoi disa gra me nga një dhuratë.

Një lule dhe një zarf me para në vlerë prej 100 euro ishin dhuratat që iu dhanë këtyre grave.

Reagimet e tyre ishin mjaft emocionuese.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!