Në natën e Vitit të Ri Malisheva përballet me reduktime të rrymës

Malisheva është duke u përballur me reduktime të rrymës në këtë natë festive.

Tri orë pa dhe dy me rrymë janë reduktimet e sotme në këtë komunë.

Reduktimet po bëhen me radhë nëpër zona të ndryshme brenda Malishevës.

Theksojmë se KEDS-i ka njoftuar se për Vitin e Ri nuk do të ketë reduktime të rrymës.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!