Në kufirin Serbi-Hungari, mërgimtarët po presin deri 10 orë

Mërgimtarët po presin deri 10 orë në kufirin Serbi-Hungari.

Bashkatdhetarët që vizituan Kosovë dhe po kthehen në vendet ku jetojnë, po vazhdojnë të ballafaqohen me kolona të gjata nëpër pikat kufitare.

Sot ata po presin mbi 10 orë në kufirin Serbi-Hungari. E në një video të dërguar nga lexuesit e KosovaPress-it, duke se atyre ka nis edhe t’iu humb durimi, pasi në shenjë proteste dëshmohen teksa i bien sirenës.

Përndryshe, një autobus me bashkatdhetarë, dje është sulmuar me gurë në Beograd. Kurse, në dajle të Kosovës, pritjet nuk janë më shumë se një orë.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!