Në çfarë gjuhe iu flet Genta fëmijëve të saj?

Këngëtarja Genta Ismaili kohën më të madhe padyshim se po e kalon me fëmijët e saj. Momente të ëmbla me binjakët, Genta kohë pas kohe i bën publike në rrjetet sociale, shkruan rtv21.tv

Përmes postimit të fundit, Genta ka zbuluar se binjakët janë rritur mjaftueshëm sa për të nisur të shqiptojnë të parat fjalë, teksa ka zbuluar se fëmijëve u flet shqip. 

Në videon e publikuar në Instagram Genta pyet djalin se sa e do, dhe ai përgjigjet me ‘Kaq’, duke dashur të tregojë se sa shumë e do nënën e tij. 

Kujtojmë se, partneri i Gentës është nga Turqia./21Media

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!