Ndërron jetë ish-ushtari i UÇK-së Naser Mustafa

Vdes ish-ushtari i UÇK-së Naser Mustafa.

Ka ndërruar jetë ish-ushtari i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, Naser Mustafa, nga fshati Kçiq.

Pas disa problemeve shëndetësore, ai u kthye në mërgim ku edhe ndërroi jetë, njofton Klan Kosova.

Kujtojmë se tashmë i ndjeri ishte kthyer nga mërgimi për ta veshur uniformën e UÇK-së dhe për t’i shërbyer atdheut.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!