Ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron Llakajt, aktori ndan dhimbjen: Gjysma ime më e mirë…

Aktori i njohur Agron Llakaj ka humbur bashkëshorten e cila është ndarë nga jeta mbrëmjen e kësaj të premte.

Në një postim në rrjetet sociale, Llakaj shkruan se Kostandina vuante nga një sëmundje e rëndë prej një kohe të gjatë.

Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës”, shkruan ai.

Postimi
Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës. Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina, mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen nesër në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë). Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’.

Lajmet Ndahet nga jeta bashkëshortja e Agron Llakajt, aktori ndan dhimbjen: Gjysma ime më e mirë… >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>