Mustafi: Shumë vetura me targa RKS nëpër rrugët e Luginës

Politikani shqiptar nga Lugina e Preshevës, Ragmi Mustafi, ka publikuar një fotografi të një veture me tabela RKS në një prej rrugëve të Luginës.

Mustafi ka thënë se kjo nënkupton këmbëngulje, vendosmëri dhe reciprocitet.

Reagimi i plotë:

Shumë vetura me targat e RKS në rrugët e Luginës! 😄🇽🇰

Këmbëngulje, vendosmëri, reciprocitet… dhe një dashuri që s’kufizohet nga kufijtë! 💑💖

Ajo që bëhet më e bukur kur Kosova shfaqet në çdo skaj të Luginës. 🏞

Më shumë Kosovë në Luginë

Lajmet Mustafi: Shumë vetura me targa RKS nëpër rrugët e Luginës >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>