Muhanet Hamiti i LDK-së: Kosova është shtet unitar jo federal, s’do duhej të kishte as Asociacion Plus

Hamiti i LDK-së: Kosova është shtet unitar jo federal, s’do duhej të kishte as Asociacion Plus.

Anëtari i LDK-së, Muhamet Hamiti, ka thënë disa fjalë për dialogun e Kosovës me Serbinë.

Ai ka thënë se Kosova është shtet unitar e jo federal.

Kjo është ajo që shkatërron sëmundjet e prostatës!Recetë sekrete!

Edhe një kërcënim i Vuçiqit: Mos i dëboni serbët, përndryshe ne dimë çfarë…
Ky është statusi i plotë i tij:

“S’do të ketë Republika Sërpska!”

Kosova është shtet unitar, jo federal. Bosnja dhe Hercegovina është shtet federal.

Prandaj, në Kosovë s’do të duhej të kishte as Asociacion Plus.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!