Muçi si lë rastit, shënon supergol

Ernest Muçi nuk zhgënjen pritshmëritë te gjigandët turq dhe realizon një supergol me në ndeshjen ndaj Istanbulspor.

Futbollisti i kombëtares mori një pasim Gedson Fernandes në minutën e 54, me 23-vjeçarin që nuk u mendua dy herë, por goditi tokazi nga distanca duke e nxjerrë nga loja portierin kundërshtar.

Për momentin, Besiktas po fiton me shifrat 0-2 ndaj Istanbluspor teksa në lojë për gjigandët turq është edhe Milot Rarshica.

Lajmet Muçi si lë rastit, shënon supergol >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>