Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë

Për të dielën parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 6-25 km/h.

“Temperaturat minimale do të lëvizin prej 9 deri në 11°C, ndërsa atë maksimale prej 25 deri në 29°C”, njofton MeteoKosova.

Lajmet Moti sot me diell dhe shumë i ngrohtë >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>