Momenti prekës kur babai ukrainas rikthehet nga lufta dhe takohet me fëmijët

Një video një babai ukrainas, i cili surprizon fëmijët me kthimin e tij nga lufta, është bërë virale në internet.

Viktor Trynoha, u bashkua në ushtrinë e Ukrainës me fillimin e luftës, dhe qëndroi larg familjes së tij për 13 muaj.

LEXO EDHE KETE

Vjen një lajm shumë i keq nga Ukraina

Videon e realizoi gruaja e tij Viktoriia, ku shihet ai duke befasuar vajzën e tij 3 vjeçe.Më pas, shkojnë së bashku për t’i bërë befasi edhe të birit Makari, 6 vjeç i cili ishte në shkollë.

KËTU mund ta shikoni videon.

Lajmet Momenti prekës kur babai ukrainas rikthehet nga lufta dhe takohet me fëmijët >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!