Modelja e njohur shqiptare dhe futbollisti turk bëhen prindër për herë të dytë

Modelja e njohur shqiptare, Heidi Lushtaku dhe partneri i saj, futbollisti turk Merih Demiral janë bërë prindër për herë të dytë.

Heidi solli në jetë djalin e dytë, emrin e të cilit akoma nuk e ka zbuluar.

“Mirënjohëse”, shkroi krahas imazhit të postuar në “instastory”.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>