Mjeku shqiptar i thotë që ke probleme me veshkat, por kur shkon ne Itali shokohet nga ajo që kupton…

Emigrantja vjen ne Shqiperi per pushime dhe gjate kohes kur gjendet tek te afermit e saj papritur i fillon një dhimbje e forte therese shpine dhe nuk e kuptonte se nga i vinte dhi mbja. Te nesermen shkon tek doktori.

Pasi ben viziten ai i thote se ke veshken e zvo geluar dhe duhet ta besh operacion sa me shpejt sepse dh imbjet sa vijn e do te shtohen. Pasi mori il ac per ves/hkat dhi mbjet ishin te njejta dhe keshtu u kthye ne Itali pasi mbaroi pushimet dhe diten tjeter shkoi te bej vizite tek doktori italian.

LEXO EDHE KETE

Ishte e bukur si një yll, 16-vjeçarja përfundoi në këtë gjendje nga shampoja e flokëve

Pasi beri viziten doktori italin i thote qe nuk ke problem me veshkat, ato i ke ne rregull dhe ndaj i lacet qe ke pire nuk te kan dhene asnje efekt. `Zonje ju keni p roblem me shtyllen kurrizore pasi vuani nga reumatizma dhe ne do te japim nje recete per dhim bjet e shpines qe ju kapin shpesh!`

`Pasi mora il acet u bera me mire dhe dhi mbjet mu qetesuan`- thote zonja ne fjale. Keshtu me ndodhur sa here qe kam bere ndonje vizite ne shqiperi, ilaceti mi japin tjeter per tjeter eshte hera e 2 qe me ndodh keshtu dhe ndaj kam gjet rehat kur vizitohem ketu ne itali e me bejne derman./Rahoveci.info.info/

Lajmet Mjeku shqiptar i thotë që ke probleme me veshkat, por kur shkon ne Itali shokohet nga ajo që kupton… >> BotaPress.

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!