Mirlind Daku në formacionin e javës në Rusi

Mirlind Daku në formacionin më të mirë të javës së 21-të të Premier League-s së Rusisë.

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare shkëlqeu me një gol dhe një asit në fitoren 2-1 përballë Akhmat Grozny-t, performancë që u vlerësua ndër më të mirat në fundjavën që lamë pas.

Daku është përzgjedhur në rolin e sulmuesit të parë në rreshtimin 4-3-3 të formacionit të javës.

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare ishte si gjithmonë titullar.

Kjo është faza e dytë e kampionatit rus, e cila për shkak të temperaturave, ka rinisur vetëm më 2 mars.

Lajmet Mirlind Daku në formacionin e javës në Rusi >> Rahoveci INFO.

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>