Ministria e Bujqësisë sot fillon ekzekutimin e pagesave për subvencione

Ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci, ka njoftuar se sot ka filluar ekzekutimi i pagesave të subvencioneve për fermerët kosovarë. 3906 fermerë do të përfitojnë nga pagesat e sotme që ka filluar Ministria e Bujqësisë. Vlera e përgjithshme e pagesave kap shifrën e 3.8 milionë eurove. “3,8 milionë euro për 3906 fermerë përfitues. Fillon ekzekutimi i pagesave për fermerët…

Source

Ballina
RadioDrini
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!

Adblock Detected

<script async src="https://pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js?client=ca-pub-4893917327478903" crossorigin="anonymous"></script>