Ministri Peci të dielën e nisi në Drenicë, e mikpret një fermer

Ministri i Bujqësisë, Faton Peci, ditën e sotme e ka nisur në Drenicë. Ai në Facebok ka postuar disa fotografi ku shihet duke marrë pak fli dhe ka shkruar se është pritur nag një fermet atje. “Mirëmëngjes nga Drenica, mikpritje bujare nga fermeri Behxhet Kajtazaj”, ka shkruar ai.

Source

Ballina
RadioRahoveci
Video
Këmbimi
Moti
error: Ku po shkon !!